צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN
דף הביתאודות החברה

דין דיאגנוסטיקה

 אודות החברה

דין דיאגנוסטיקה בע"מ נוסדה ב-1990 סביב החזון הדוגל בשיפור איכות החיים של האוכלוסייה בישראל על ידי הטמעת תהליכים, מערכות ובדיקות מתקדמות בתחומי האבחון והטיפול הרפואי. ביסודה החברה מתמחה בשיווק, מכירה ותמיכה מדעית והנדסית למאבחנים ומוצרים בתחום ה- (IVD (In Vitro Diagnostics ובתחום מעבדות המחקר (Applied Science). חברת דין דיאגנוסטיקה דוגלת בשמירה על רמת איכות גבוהה בכל הנוגע לתהליכים, עבודה מול ספקים, שירות ועומדת בהצלחה בתקן ISO 9001 לניהול מערכת איכות על-פי דרישות התקינה המקומיות והבין-לאומיות.

 

מלבד הפעילות הענפה בתחום האבחון, חברת דין דיאגנוסטיקה פיתחה עם השנים תחומים נוספים וכיום מתמחה בייבוא, שיווק, הפצה ומכירה של מוצרי צריכה לבתי מרקחת (OTC-Over The Counter), מכוני אורתופדיה, בתי מרקחת קהילתיים, ורשתות פארם ומזון. מחלקת dynotc כוללת צוות מכירות מיומן בפריסה ארצית, ואנשי תעמולה רפואית המקדמים את קווי המוצרים השונים לקהילה המקצועית. כמו כן אנו מפעילים מערך שירות לקוחות, הדרכת משתמשים ומתן מענה זמין ואדיב, מרכז הפצה מתקדם הכולל קבלת הזמנות, ליקוט, אירוז ומשלוח לנקודת המכירה.

 

אחת ממטרות העל של דין היא התמקצעות והתמחות במוצרי צריכה שונים בכדי להביא ללקוחותינו מבחר מגוון לצד שירות איכותי אמין ומקצועי במגוון תחומים שונים -

 

מוצרי אורתופדיה: בדין אנחנו מאמינים כי הדרך לאיכות חיים מתחילה בצעד קטן, ושואפים להציע לכם קו מוצרים איכותי, מקצועי ובלתי מתפשר של יצרנים בין-לאומיים ומותגים מובילים שונים ברמות מחיר שונות.

 

מוצרי פיזיותרפיה ושיקום: קו מוצרים נרחב של מוצרי פיזיותרפיה, שיקום ורפואת ספורט העונה על צרכים מגוונים של מטופלים בשלבי שיקום שונים. דין דיאגנוסטיקה היא הנציגה הבלעדית בארץ של תאגיד DJO GLOBAL, בין החברות המובילות בעולם לייצור ושיווק מכשירים לטיפולי פיזיותרפיה, וכן יצרנים מובלים נוספים בתחום קו הפיזיותרפיה והשיקום.

 

 

 

 

 

 

 

 

לאתר דין דיאגנוסטיקה
יש למלא את הפרטים הבאים: