צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN
דף הביתפורטל מידעקלפרוטקטיןניטור מחלת מעי דלקתית
מערכת דין,
18 נובמבר 2018

ניטור מחלת מעי דלקתית

המשותף לסוגים שונים של מחלות מעי דלקתיות הוא הצורך בניטור מתמיד של מצב המחלה על מנת למנוע ולטפל בהתלקחויות. הבדיקות הנפוצות והמוכרות המשמשות בין השאר לניטור מחלות מעי דלקתיות מבוצעות על-ידי הצוות הרפואי בלבד וכוללות תהליכים כגון קולונוסקופיה, ריקון מעיים או פרוצדורות אחרות הכוללות הרדמה חלקית או מלאה. מרבית הבדיקות מסורבלות, פולשניות ולא נעימות, במיוחד לאוכלוסיית הילדים הסובלת ממחלות אלה.

חלבון הקלפרוטקטין מוכר בקרב רופאים כסמן אמין ולא פולשני לזיהוי התפרצויות דלקתיות במעי. הבדיקה נחשבת פשוטה וזמינה משום שאיננה דורשת הכנה מיוחדת ונמצאת בסל הבריאות. לרוב, בדיקת קלפרוטקטין מבוצעות באמצעות לקיחת דגימת צואה של מטופל במעבדת המרפאה או בבית החולים. באמצעות בדיקה פשוטה ניתן לנטר את מצב המחלה ולזהות פוטנציאל להתפרצויות דלקתיות עוד בטרם הופיעו הסימנים המקדימים. בזכות רמת הדיוק של הקלפרוטקטין והיכולת לאתר באמצעותו סימנים מקדימים להתפרצויות דלקתיות, הוא מהווה כלי חשוב לקבלת החלטות בנוגע לאופן הטיפול על מנת "להקדים תרופה למכה" במצבי התלקחויות או בכדי לשמר הפוגה במצבים של נסיגת המחלה.

בניגוד לתהליך המסורתי של ביצוע בדיקת קאלפרוטקטין, הכרוך בהבאת בדיקות למעבדה והמתנה ממושכת לתוצאות, ערכת CalproSmart לבדיקה ביתית מעניקה למטופל כלי מתקדם וזמין לניהול מצבו הרפואי לבדיקת ערכי קלפרוטקטין ויצירת קשר עם הרופא, וכל זאת מבלי לצאת מהבית!

הבדיקה הביתית לזיהוי ערכי קלפרוטקטין פשוטה לשימוש וכוללת יישומון ייעודי המספק הדרכה חזותית וקולית בכל שלב. באמצעות בדיקה פשוטה. מבלי לצאת מהבית, ניתן לקבל תוצאות תוך 15 דקות בלבד, לשלוח אותן באמצעות יישומון CalproSmart ישירות אל הרופא המטפל ולקבל המלצות בזמן אמת להמשך הטיפול..

שימוש קבוע בערכת ClaproSmart בליווי רופא מטפל משפר את הסיכויים לגילוי מוקדם של התפרצויות דלקתיות עוד בטרם התרחשו, עשוי לסייע בשימור מצבי הפוגה דלקתית לאורך זמן ולהביא לשיפור ממשי באיכות החיים.

 

סובלים ממחלת מעי דלקתית? ניטור קבוע באמצעות קלפרוטקטין יכול לתרום לשיפור באיכות החיים.

למידע נוסף על שירות CalproSmart, הכולל בדיקת קלפרוטקטין שניתן לבצע בקלות מהבית בשילוב עם יישומון השולח את תוצאות הבדיקה לפענוח, לחצו כאן >>

ייעוץ מקצועי
יש למלא את הפרטים הבאים: