צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN
מערכת דין,
17 ספטמבר 2017

חופשת הלידה נגמרת בקרוב? איך משאבת חלב תעזור לך בחזרה לעבודה

כשחזרתי לעבודה אחרי חופשת הלידה עם הבן הבכור שלי, היה ברור לי שאצטרך להשתמש במשאבת חלב. למרות שמדובר בפתרון נוח, כל פעם שהייתי צריכה לצאת מהבית נתקלתי באותה בעיה – הסרבול.

את בטח מכירה את זה - לא משנה כמה טובה המשאבה החשמלית שרכשת, תמיד תצטרכי לסחוב איתך תיק ולדאוג לשבת ליד נקודת חשמל (כי בואי נודה באמת, סוללות הן פתרון זמני בלבד ונגמרות בשנייה). בעבודה נאלצתי למצוא את עצמי מדדה כל יום לשירותים, שואבת בזמן שאני צמודה לקיר היחיד עם שקע וכמובן, סובלת מחוסר נוחות.

 

בימים הראשונים ממש סבלתי. העמדה שלי הייתה במקום בו הדלתות שקופות ומולי היו מספר עמדות מחשב מאוישות. בדיעבד אני יודעת שהייתי מוצאת מקום ראוי לשאוב בו, כל מה שהייתי צריכה זה להעלות את הנושא. למזלי, חברה הצילה אותי והביאה לי את הנס האישי שלי: משאבה ידנית של אמדה.

 

בזכות המשאבה של אמדה, פתאום כבר לא הייתי צריכה לחפש נקודה חשמלית ויכולתי לשאוב איפה שרק רציתי! המשאבה קומפקטית ונוחה כך שיכולתי לקחת אותה איתי לכל מקום, ממש לכל מקום. הרבה נשים חושבות שמשאבת חלב ידנית לא מיועדת לשאיבה יום יומית ובזכות המשאבה של אמדה גיליתי שמדובר בדעה קדומה ומוטעית לחלוטין. ההתנסות שלי הוכיחה לי שמדובר במשאבה שנותנת פייט אמיתי לכל משאבה חשמלית. אחרי שחזרתי לעבוד על המחשב כל יום, אפילו לא היה אכפת לי לעשות קצת ספורט לכפות הידיים, למרות שמדובר במאמץ באמת מינימלי. השאיבה הייתה שקטה, יעילה, נוחה וקלה.

 

פעולת השאיבה הפשוטה, שלא מצריכה אפילו כיפוף יד או דאגה לאטימה בין המשאבה לחזה (תלונה ששומעים הרבה פעמים על משאבות ידניות אחרות) - העניקה למשאבה של אמדה את פרס העיצוב בתחום האיכות והחדשנות מטעם Zentrum Nordrhein-Westfalen Germany. ידית האחיזה האגרונומית מתכווננת ומאפשרת חופשיות ודינמיות שלא תמצאו באף משאבה ידנית אחרת.

 

המשאבה הידנית של אמדה באה עם ערכה היגיינית שכוללת בקבוק 120ml, שסתום, דיאפרגמה, מכסה לבקבוק ותיק נשיאה נוח ומהמם. בחיים המסובכים של אמא טרייה, מדובר בתענוג קומפקטי ופשוט. המשאבה של אמדה היא הפתרון המושלם לכל אם. לשאוב מעולם לא היה קל יותר.

 

* המאמר נכתב בשיתוף עם מאמאליידיג

ייעוץ מקצועי
יש למלא את הפרטים הבאים: