צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN

למה medi?

medi. אני מרגיש טוב יותר

חברת medi הגרמנית פועלת למעלה מ-60 שנה ומייצאת מוצרים ליותר מ-95 מדינות ברחבי העולם, ביניהם רוב מדינות מערב אירופה, רוסיה, אסיה וארה"ב.

חברת medi חרטה על דגלה לסייע בשיפור איכות חייהם ועצמאותם של אנשים מכל רחבי העולם המתמודדים עם ליקויים בזרימת הדם, פגיעה במערכת הלימפטית ובעיות ניידות.

"אני מרגיש טוב יותר" זו הבטחה שהופכת למציאות עם medi

בזכות המוצרים והטכנולוגיה החדשנית, חברת medi שמה לה למטרה להפוך את חייהם של מליוני אנשים ברחבי העולם לקלים ונוחים יותר. השילוב בין איכות המוצרים לטיב השירות מאפשר יתרון משמעותי לטובת קהל לקוחות החברה.

חבישות הלחץ של medi

גרבי הלחץ ושרוולי הלחץ של חברת medi הן תוצר של מחקר וניסיון קליני ומחקרי ומתחייבות לאיכות מוצר ותוצאות טיפוליות ברמה הגבוהה ביותר. טכנולוגיית יצירת הלחץ המדורג, משפרת את זרימת הדם הורידי חזרה אל הלב ובנוסף משפרת את זרימת הנוזלים במערכת הלימפטית. התוצאה: הקלה בכאב ובבצקת, המובילים לשיפור משמעותי באיכות החיים ובחזרה לאורח חיים בריא.

 

גרבי הלחץ ושרוולי הלחץ של medi מגיעות במגוון רחב של סוגים, גדלים, צבעים וסגנונות עיצוביים. למקרים מורכבים, בהם נדרשת התאמה מיוחדת לקווי המתאר יוצאי הדופן של הגפה, ניתן להתאים חבישות מיוחדות בהתאמה אישית.

 

גרבי הלחץ ושרוולי הלחץ של medi עשויות מבד "נושם", היפואלרגני, עם אפקט אנטי בקטריאלי המונע הזעה, גירויים בעור וריחות רעים. ניתן לכבס אותן על בסיס יומיומי במכונת כביסה תוך שמירה על איכות הבד.

אביזרי האורתופדיה של medi

חברת medi מייצרת ומשווקת מגוון רחב ומושלם של עזרי אורתופדיה, תומכים וסדי תמיכה התורמים להפחתה בכאב ומעודדים תנועה ותפקוד יומיומי איכותי. מתאים למטופלים עם אוסטאופורוזיס, אוסטאוארטריטיס, בעיות מפרקיות שונות ועוד.

יש למלא את הפרטים הבאים: