צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN
מערכת דין,
11 ינואר 2018

משאבת חלב מוסדית Elite מבית Ameda

למרות שהרבה פעמים נוהגים להציג לנו הנקה כדבר הכי טבעי שיש, יש אינספור בעיות שונות שיכולות להקשות על התהליך – סטרס, לידה מוקדמת, חוסר ידע וגם בעיות כמו לשון קשורה. אין מה לעשות, לא תמיד התינוק מצליח להתחבר לשד ולא תמיד למניקה יש מספיק חלב. הסיבות אמנם רבות, אך גם בהינתן אותן סיבות, יש אלטרנטיבות שיהפכו את התהליך הזה לפשוט וקל יותר.

 

 

כשאנחנו מדמיינות את ההיריון והלידה אנחנו מקוות שהכול ילך כמתוכנן: ההיריון יעבור בלי הפתעות והלידה תהיה קלה. זה כמובן טבעי, אך לחיים תוכניות משלהן. לפעמים אנחנו כאמהות טריות מתמודדות עם אתגרים לא פשוטים ונאלצות לבקש עזרה. זו לא בושה ואין צורך לסבול – יש דברים שלא תמיד הולכים חלק ויש מספיק פתרונות להתמודד איתם.

לכל אותן אמהות שנתקלות בבעיות בהנקה, ולא משנה מאיזו סיבה, שאיבה היא האלטרנטיבה, בייחוד בשבועות הראשונים. משאבות ביתיות יכולות להיות פתרון מצוין ולפעמים גם הדרך היחידה לדאוג שהתינוק שלך ייהנה מחלב אם, אבל כדי שזה יקרה חשוב להשתמש במשאבה הטובה ביותר.

בתי החולים אמנם מצוידים במשאבות מוסדיות יעילות, אבל גם כשאנחנו חוזרות לבית אנחנו לא רוצות לפספס את אותן יתרונות שקיבלנו מהמשאבה בבית החולים. מה הופך משאבה כזו לטובה? לאו דווקא עוצמת השאיבה, אלא אופן השאיבה שיכול להגביר את יצור החלב. נכון, זו משאבה גדולה יותר ולרוב יקרה יותר, ולכן מומלץ לשכור אחת כזו במקום לקנות. ואם כבר מחליטים ליהנות ממשאבה כזאת – שווה להכיר את משאבת החלב המוסדית Elite, מבית אמדה. משאבה שגם יועצות ההנקה ימליצו עליה.

 

 

 

 

מה יש במשאבה של Elite שאין באף אחת אחרת?

המשאבה מבוססת על מיקרו מעבד שמאפשר התאמה גם של עוצמת המהירות וגם של עוצמת היניקה. היא מחזיקה בפטנט ה-AirLock ששומר על סביבה סטרילית ונקייה באמצעות הפרדה בין החלב הנאגר בבקבוק לצנרת. כמו כן היא שקטה, נוחה ומגיעה עם ערכה לאיסוף החלב שמתאימה לכל משאבות החלב של אמדה.

אותה שאיבה דו צדדית הוכחה כבר במחקר שנעשה באנגליה, על אמהות לפגים, כמגרה את רמת הפרשות הפרולקטין ומביאה אותה לרמה הכי קרובה לרמת הפרולקטין המופרשת בהנקה. בנוסף, היא מותאמת ומאושרת ע"י אירגוני בריאות בינלאומיים למספר משתמשים – רלוונטי במיוחד למי ששוכרת.

בשורה התחתונה – כשאתן בוחרות באמדה אתן יודעות שאתן בוחרות בבית לאיכות ושירות. לא בטוחות? תשאלו את יועצות ההנקה שלכן.

ייעוץ מקצועי
יש למלא את הפרטים הבאים: