צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN
מערכת דין,
21 נובמבר 2017

המכשיר שיקל עלייך בזמן ההיריון, הלידה ובתקופה שלאחריהן

היריון ולידה יכולים להיות תקופה נפלאה שמביאה איתה הרבה אושר, אבל הרבה פעמים מדובר בתקופה שכוללת כאבים בשרירים, עייפות, התכווצויות ותחושה כללית רעה. לא מעט נשים כבר התרגלו לחיות עם הכאב אחרי שלא הצליחו למצוא את הטיפול המתאים. סיפר פמינה נותן מענה בדיוק לאותן נשים. הוא מאפשר למשתמשת לשלוט בעוצמה שלו בהתאם לצרכיה והכול בזכות אלקטרודות שמתחברות לגב התחתון.

סיפר פמינה יכול להוות פתרון לבצקות וכאבים ברגליים. בנוסף, הוא בטוח לחלוטין ואינו חודרני, ויכול לעזור גם במהלך צירי הלידה, מבלי לסכן את העובר. מדובר במכשיר מוכר בו התנסו עשרות אלפי נשים ברחבי העולם.

 

סיפר פמינה מתאים לבעיות שונות זו הודות ל-5 תכניות:

  1. שיכוך כאבים
  2. הקלה בזמן הלידה
  3. עיסוי
  4. שיפור זרימת דם
  5. שמירה על כושר

 

איך זה עובד?

אחת הטכנולוגיות המוכרות היום בתחום הקלת הכאב, שאינה מצריכה התערבות רפואית, היא גירוי השרירים באמצעות מכשיר טנס, שמותאם לכאבים בזמן ההיריון והלידה. מכשירי הטנס נמצאים בשימוש כבר משנות ה-60 של מאה הקודמת כאמצעי להקלה על כאבי צירים. היום ניתן למצוא אותם בהרבה בתים ברחבי ארצות הברית.

המכשיר מתאים לשימוש במהלך ההיריון והלידה עצמה (עד לקבלת זריקת האפידורל) ולכן כדאי לרכוש או לשכור אותו מראש. כמו כן, ניתן להשתמש במכשיר כעזרה לחזרה לכושר.

 

איך סיפר פמינה יכול לעזור לך?

  • משפר את זרימת הדם במקרה של בצקות, במהלך ההיריון או אחריו.
  • מקל על כאבי צוואר, נוקשות בכתפיים, כאבי שרירים ודלקות מפרקים.
  • מקל על כאבי אגן ומחזור.
  • מקל על כאבי הצירים בזמן הלידה.
  • מסייע לחזור לכושר לאחר הלידה.

עם קניית סיפר פמניה תקבלי חוברת עם הוראות שימוש ומדריך מפורט על התוכניות השונות, כולל תמונות שיעזרו לך בתפעול המכשיר. בנוסף, תקבלי רצועה לתליית המכשיר המקלה על נשיאתו בזמן השימוש.

 

** הטבה מיוחדת לחברות בקופת חולים מאוחדת

ייעוץ מקצועי
מוצרים רלוונטים
יש למלא את הפרטים הבאים: