צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN
איילת נבו
איילת נבו,
04 ינואר 2018

אני רוצה להיות עם ידיים חופשיות

בואי נודה על האמת -  לפעמים שאיבת חלב עשויה להיות מתסכלת – באמת!

אך אני בטוחה שברגע שתשלפי את חזיית השאיבה מהתיק היא תחזיר לך את החיוך על הפנים.

היא מתאימה גם לכל מידת חזה – כי כל אחת יכולה להיות מולטיטסקינג אפילו בזמן שאיבת חלב.

רגע! אני בטוחה שאת שואלת את עצמך כרגע, מה זאת חזיית שאיבה? אני מכירה חזיית הנקה אבל חזיית שאיבה?

 

אני יכולה לשאול שאלה?

 

מה את עושה עם הידיים כשאת שואבת? מחזיקה בקונוסים צמודים לחזה? אולי מתמרנת עם יד אחת שמקיפה ותומכת בקונוסים...

כך גם אני שאבתי, בתחילה אחזתי כל קונוס ביד אחת תוך הצמדתו לחזה  לכל אורך זמן השאיבה ואז הבנתי שאני חייבת יד חופשית אחת, כי אחרת איך אקליד את ההודעה בווטסאפ.

שימי לב לטריק הבא, על מנת שתהיה לי יד חופשית הייתי צריכה להחזיק בכף היד את קונוס מס 1 ואילו הזרוע הצמידה את קונוס מס 2 סוג של לוליינית רק בלי הפליק פלק לאחור. כן, כמו שזה נשמע מוזר כך זה גם נראה.

ב-6 החודשים הראשונים שאבתי בצורה הזאת, 6 חודשים אנשים, זה המווון! אבל זהו, כאן זה הפסיק.

כשגיליתי את חזיית השאיבה PumpEase – אמרו לי בהתחלה צמד מילים קסום – ידיים חופשיות – ואני שאלתי, איפה הייתן לפני 6 חודשים, איפה. מה חשבתי לעצמי? איך לא גיליתי אתכן קודם? אם את שואבת או בהיריון לקראת לידה ומתכננת לשאוב אני ממליצה לך לקרוא.

 

חזיית שאיבה, מה בדיוק הכוונה?

 

אין הגדרה מילונית אז אנסה לשרבט במעט, זאת חזייה מיוחדת שתומכת בקונוסים של משאבת החלב עבורך, כדי שהידיים שלך יישארו חופשיות.

בתחילה זה לא נשמע כמו ביג-דיל במיוחד אם טרם התחלת לשאוב, אך אני מבטיחה לך שאת ממש תרצי את הידיים חופשיות בזמן השאיבה.

חזיית PumpEase עשויה מפוליאסטר וסיביי ספנדקס, היא אינה מתבלה גם בשימוש חוזר באופן תכוף ואצלי היא עברה בהצלחה את מכונת הכביסה אין ספור פעמים. החזייה עשויה מבד נושם, מסייעת בהפחתת הלחות מהעור ומתייבשת במהירות. 

בקדמת החזייה נמצא פתח קונוס הניתן למתיחה, המשמעות היא שהוא תואם לכל קונוס מבלי לקחת סיכון בקרע או מתיחה מיותרת של החזייה. ולא פחות חשוב, PumpEase זמינה במגוון מידות החל מהמידה הקטנה ביותר ועד הגדולה.

 

היא שינתה לי את החיים, באמת.

 

לתומי חשבתי שלהחזיק את הקונוסים זה מספיק, אבל אתן יודעות? כל כך טוב יותר לא לעשות זאת.

אני אנסה לפרט לך את כל התהליך מהלבישה ועד ההסרה כשהבקבוקים מלאים, כך תוכלי להבין גם את המחשבה החכמה מאחורי העיצוב.

את PumpEase ניתן ללבוש על חזיית ההנקה אבל גם אפשר ללא חזיה מתחת. את קובעת לפי מה שיהיה הכי נוח לך וגם תלוי זמן השאיבה, אם זה בבוקר ואת ישר אחרי מקלחת את יכולה ללבוש אותה לשאוב ולאחר מכן ללבוש את חזיית ההנקה היומית.

לPumpEase אין תמיכה אמיתית אך היא עושה את העבודה גם כשאין חזיה מתחת. אולי את שואבת בעבודה? במקרה הזה, אין שום בעיה! תוכלי ללבוש אותה על חזיית ההנקה. אני למשל לרוב שואבת כשאני בכיוון המיטה ובדרך לישון, במקרה כזה לרוב יש לי את חזיית ההנקה ועליה אני לובשת את חזיית השאיבה.

ברגע שלבשת את החזייה את תצטרכי להכניס את הוו (סוגר) לתוך העינית (לולאה) שנמצאת בקדמת החזייה. אני ממש אוהבת שהכול נמצא מקדימה, אני יכולה לראות מה קורה ולראות מה אני עושה, מעולה בזמן העייפות הכרונית...

לאחר שהיא נסגרה אני מכניסה את הקונוסים לתוך החזייה, אני מטה את את הקונוס ומכניסה דרך הפתח כך זה מותח בעדינות את הפתח, ניסיתי עם הקונוסים של אמדה, אוונט ומדלה כולם עבדו כמו קסם. פתח הקונוסים נמתח ונותן תמיכה מעולה לקונוסים ומונע מהם לצאת החוצה, לאחר שהם הוכנסו אני עושה התאמה לאזור הפטמה ומתחילה בשאיבה.

 

סיימתי לשאוב, מה עכשיו?

 

כשאת מסיימת את השאיבה יש לך מספר אפשרויות להסרת החזייה. ראשית, מנתקים את הצינורית מחיבור הקונוס, לאחר מכן בהטיה קלה שולפים את הקונוס והבקבוק, אם הבקבוקים מלאים אני קודם מבריגה אותם החוצה, החלב הזה הוא זהב אני לא מוכנה לאבד אפילו טיפה אחת.  שולפים את הסוגר של החזייה ו... זהו.

אם את מניקה בצד אחד ושואבת בצד השני ובינתיים התינוק נרדם, תוכלי לפתוח בחרישיות את הסוגר, תינוק ישן + הסרה חרישית של החזייה = אמא מאושרת.

יש כל כך הרבה יתרונות בשאיבה עם ידיים חופשיות עם PumpEase, ראשית יש לי 2 ידיים פנויות לעשות מלא דברים, מולטיטסקינג כבר אמרתי? פעם אחת בזמן השאיבה כתבתי פוסט לבלוג, אתן יודעות בעצם, על מי אני עובדת, ידיים חופשיות = זמן מעולה לגלישה אין סופית בטלפון.

ידיים חופשיות יסייעו לך לכיוונונים של הקונוסים והתאמה מלאה, הבקבוק התמלא עד הסוף אך עדיין יש לך חלב? שום בעיה, הידיים חופשיות, לא? אני מחליפה את הבקבוק בצ'יק. מיותר לציין שעם הידיים את יכול לכוון את המשאבה, להגביר מהירות או עוצמה וכמובן לעסות תוך כדי.

אבל אם כל זה לא מספיק, החזייה מתאימה לכולן, מהמידה הקטנה ביותר ועד הגדולה.


מסכמים– כי יש כאלו שבטח מדלגות לסוף

 

הלוואי והייתי יכולה להעביר לך את התחושה של שאיבה בידיים חופשיות. חזיית שאיבה PumpEase היא פתרון מושלם לידיים חופשיות והתאמה מלאה לתמיכת הקונוסים בזמן השאיבה.

היא אידיאלית לאמהות עובדות או לאלו הרוצות להמשיך בעיסוקיהן גם בזמן השאיבה, בנוסף היא מאפשרת לך לבצע עיסוי בזמן השאיבה לריקון של החלב. השקיעו המון מחשבה בעיצוב ורואים זאת מרגע פתיחת האריזה.

אני לא מסוגלת לחשוב על חזרה לאחור לשאיבה ללא החזייה! אין סיכוי.

ייעוץ מקצועי
מוצרים רלוונטים
יש למלא את הפרטים הבאים: