צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN
מערכת דין,
22 ינואר 2017

הכל על משאבת החלב של אמדה

עבור אימהות רבות משאבת החלב הופכת לחברה הטובה ביותר: בעזרתה הן מבטיחות כי התינוקות שלהן ימשיכו לשתות חלב אם מניק ומזין גם כאשר הן רחוקות או נמצאות בעבודה. עם זאת כדי להפיק את המיטב והמרב, יש לבחור את המשאבה הנכונה.

 

משאבת החלב הומצאה על ידי מהנדס שוודי העונה לשם איינר אגנל לפני יותר מ- 70 שנים. מטרתו היה לתת מענה לאימהות מניקות ולאפשר להן להמשיך להזין את התינוק עם חלב אם גם כאשר הן אינן בנמצא. למעשה הוא המציא משאבת חלב נוחה ויעילה תוך שימת דגש על הצורך לחקות את פעולת היניקה של התינוק. לשם כך, אגנל פיתח את המשאבה הראשונה והוא קבע סטנדרטים גבוהים של שאיבה וואקום בהם מומחים משתמשים עד היום בעת פיתוח ויצירת משאבות הנקה.

 

משאבת אמדה – שילוב בין סטנדרטים של איכות מפעם עם טכנולוגיה עכשווית

 

משאבת אמדה של היום משלבת בין אותם הסטנדרטים שקבע אגנל דאז לבין טכנולוגיה עכשווית שקיימת כיום וצרכיהן של אימהות בעידן העכשווי. משאבות אלו נחשבות לאיכותיות ביותר בתחום זאת בשל תכונות רבות המאפיינות אותן, הרכבן הטכני ואופן פעולתן. אם קיימת התלבטות בנוגע לסוגיה: איזו משאבה כדאי לבחור? להלן כל הפרטים שהופכים את משאבות אמדה לכל כך ייחודיות.

 

ניתן לווסת את עוצמת השאיבה בכל רגע נתון

 

ללא המשאבה הנכונה, תהליך שאיבת החלב עשוי היות מעט מעיק ואף להוביל לעוגמת נפש ולא פעם גם לכאבים. עם משאבת אמדה אין כך הדבר, היות והיא מחקה את אופן היניקה של הרך הנולד ואת שלבי היניקה השונים. כמו כן המשאבה מבוססת על העיקרון שלכל תינוק ישנו קצב יניקה משלו ועל ידי שני כפתורים אשר שולטים על עוצמת השאיבה ומהירותה של המשאבה, כל אם יכולה לשאוב בהתאם לקצב שלה באופן אישי. בדרך זו, האם יכולה ליהנות ממקסימום תפוקה וממינימום כאבים.

 

הבחירה בידיים שלך

 

משאבת אמדה מספקת את האפשרות לשאיבה כפולה. כמו כן היא מציעה בקרת מהירויות המעניקה לאם המניקה את זכות הבחירה כאשר לרשותה עומדות מעל 30 אפשרויות שונות ומגוונות. בדרך זו באפשרותה של האם לקבוע את המהירות הרצויה בהתאם לגוף שלה. העובדה שהמשאבה היא דו צדדית מקצרת את זמן השאיבה במידה משמעותית ומאפשרת לאם לחזור לעיסוקיה במהרה כשלרשותה כמות חלב אופטימלית. כמו כן יש לציין כי בעזרת המבנה והעיצוב של המשאבה החלב ניגר ישירות אל הבקבוקים בדרך מהירה ויעילה וללא הפעלת לחץ על השדיים.

 

האיכות באה לידי ביטוי גם במפרט הטכני

 

גם מהבחינה הטכנית מדובר במשאבה איכותית בה מושם דגש על כל פרט ופרט. זאת על מנת לחקות את קצב היניקה הטבעי של התינוק ולתת מענה לצרכיה של האם המודרנית. המשאבה עצמה כוללת בוכנה מסתובבת פנימית אשר הופכת את פעולת היניקה לחלקה ויעילה הרבה יותר. כמו כן ישנה הפרדה מלאה בין הצנרת ואזור המשאבה לבין החלב השאוב, זאת על מנת לייתר מהאם את הצורך להתעסק עם ניקוי כלים מרובים מחד ולאפשר לה לשמור על מקסימום סטריליות מאידך. פרמטר נוסף אשר הופך את השימוש במשאבה לאידיאלי הוא מערכת מגני שד בהתאמה אישית אשר מגיעים עם המשאבה ומאפשרים לאם להתאים באופן אישי בין תגובת הגוף שלה לבין הגדרותיה של המשאבה וכך לזכות למקסימום תפוקה.

 

שימוש פשוט, נוח ונטול רעשים

 

ישנן סיבות רבות אשר הופכות את משאבת אמדה לכל כך נפוצה בקרב נשים רבות. אולם בין הסיבות העיקריות נמצאת העובדה כי השימוש במשאבה ממש פשוט ונוח. מלבד הפשטות שבעיצוב הכללי, ישנם עשרות אם לא מאות סרטונים המדגימים כיצד לעשות במשאבה שימוש מיטבי והבונוס- ביחס למשאבות אחרות, משאבה זו אינה נחשבת כלל לרעשנית. כלומר, ניתן לשאוב חלב בזמן המתאים ואף לעשות דברים במקביל מבלי כאבים וללא הסחות דעת. ואם עולה הצורך לחסוך בזמן יקר: ניתן אף לחבר את המשאבה למטען המכונית ולשאוב חלב במכונית, שגם זהו יתרון מובהק למשאבה.

 

משאבות אמדה נחשבות למומלצות ביותר ורוב יועצות ההנקה ימליצו עליהן. כמו כן לרשותן של נשים עומדים כמה וכמה דגמים כך שכל אחת תוכל למצוא את הסוג המתאים לצרכיה ולאורח חייה על הצד הטוב ביותר.

 

האתר אינו מוסד או ארגון רפואי ואין לראות בכתוב מעלה ייעוץ או אבחון רפואי. בכל נושא יש להיוועץ עם איש צוות רפואי מוסמך.

 

ייעוץ מקצועי
יש למלא את הפרטים הבאים: