צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN
מערכת דין,
18 נובמבר 2018

מה זה קלפרוטקטין?

חלבון הקלפרוטקטין הוא אחד מסמני הבדיקה העיקריים לזיהוי וניטור התפרצות דלקתית בקרב מטופלים הסובלים ממחלות מעי דלקתיות כגון קרוהן (Crohn) וקוליטיס כיבית (Colitis).
תודות לעמידות ורמת הדיוק של הקלפרוטקטין, ניתן לזהות בעזרתו סימנים מקדימים לקיומה של התפרצות דלקתית בערכים גבוהים של פי חמישה עד פי כמה אלפים מערך הייחוס העליון באנשים בריאים.

עד לאחרונה, בדיקות ניטור באמצעות קלפרוטקטין היו זמינות דרך מעבדות בלבד. כיום, תודות לפריצת דרך בתחום הרפואה הדיאגנוסטית הדיגיטלית, ערכת CalproSmart מביאה את הבדיקה עד לבית המטופל, בעוד התוצאות נשלחות ישירות אל הרופא המטפל, וכל זאת מבלי לצאת מהבית!

ערכת CalproSmart היא פיתוח של חברת Calpro AS הנורווגית, אשר מקימיה גילו את חלבון הקלפרוטקטין והגדירו את הסטנדרטים לשימוש בו בקרב כלל יצרנים מתחרים בכל העולם. מחקרים שנערכו על מנת להוכיח את יעילות הקלפרוטקטין במסגרת שימוש בבדיקה ביתית הראו רמות דיוק קרובות לבדיקות שנערכו בתנאי מעבדה, וכמו כן מצאו מתאם גבוה בין גילוי מוקדם של התפרצויות דלקתיות בקרב חולי מחלת מעי דלקתית לבין ניטור קבוע באמצעות הערכה. גילוי מוקדם באמצעות הבדיקה יכול לשמר מצבי הפוגה לאורך זמן ולמנוע סיבוכים אפשריים של המחלה.

 

ערכת CalproSmart – מנטרים את המחלה מבלי לצאת מהבית

ערכת CalproSmart משפרת את דרכי הזיהוי, הטיפול וההתמודדות עם התלקחות של מחלות מעי דלקתיות. במקום לחכות זמן רב לתוצאות בדיקות מעבדה ולתשובת הרופא המטפל, בדיקת CalproSmart מציעה תהליך פשוט, אמין וחדשני בו ניתן לנטר ערכי הקלפרוטקטין. באמצעות בדיקה פשוטה. מבלי לצאת מהבית, ניתן לקבל תוצאות תוך 15 דקות בלבד, לשלוח אותן באמצעות יישומון CalproSmart ישירות אל הרופא המטפל ולקבל המלצות בזמן אמת להמשך הטיפול. שימוש קבוע בערכת ClaproSmart בליווי רופא מטפל משפר את הסיכויים לגילוי מוקדם של התפרצויות דלקתיות עוד בטרם התרחשו, עשוי לסייע בשימור מצבי הפוגה דלקתית לאורך זמן ולהביא לשיפור ממשי באיכות החיים.

 

ערכת CalproSmart משווקת בישראל באופן בלעדי על-ידי חברת דין דיאגנוסטיקה, המציעה מערך תמיכה מלא למשתמשי הערכה. לקוחות הערכה יכולים לרכוש אותה בקלות דרך חנות האונליין דין סטור ולקבל הדרכה ראשונית מפורטת בבית הלקוח. תהליך ביצוע הבדיקה הוא פשוט וקל ותוצאות הבדיקה נשלחות ישירות מהטלפון החכם למעבדה מורשית מטעם חברת דין דיאגנוסטיקה. התוצאות מפוענחות במקום, ובמידת הצורך מתקבלת הפניה לרופא המטפל להמשך טיפול ומעקב.

 

סובלים ממחלת מעי דלקתית? ניטור קבוע באמצעות קלפרוטקטין יכול לתרום לשיפור באיכות החיים.

למידע נוסף על שירות CalproSmart, הכולל בדיקת קלפרוטקטין שניתן לבצע בקלות מהבית בשילוב עם יישומון השולח את תוצאות הבדיקה לפענוח, לחצו כאן >>

ייעוץ מקצועי
יש למלא את הפרטים הבאים: