צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN
דף הביתפורטל מידעבריאות האישה - מידע ומאמריםטיפוח טבעי - מוצרי היגיינה שכל אישה חייבת להכיר
מערכת דין,
20 יולי 2020

טיפוח טבעי - מוצרי היגיינה שכל אישה חייבת להכיר

עולם מוצרי הטיפוח וההיגיינה הנשית הוא תחום רחב המציע אינספור מוצרים, ממוצרי טואלטיקה והיגיינה נשית, ועד בישום, סבונים ומוצרי טיפוח לגוף. כיום מתחזקת המגמה העולמית של פיתוח מוצרים טבעיים שתהליך הייצור שלהם אינו פוגע בטבע. המוצרים הללו מיוצרים מתוך רצון אקולוגי אמיתי לשמר את נכסי הטבע ובד בבד מציעים אלטרנטיבות בריאות ונעימות יותר במגע עם הגוף ומוצרים מתועשים הרבה פחות, כך שהפגיעה בסביבה היא מינימלית. ממוצרים רב פעמיים לימי המחזור החודשי ועד מסכה לשיער על בסיס צמחים, אלו מוצרי ההיגיינה הטבעיים המומלצים לנשים שכדאי שתכירו/

אם פעם מוצרים טבעיים היוו פלח שוק קטן המיועד לקהל קטן וספציפי בלבד, כיום מדובר בתחום הפונה לקהל רחב מאוד ומגוון, שרק הולך וגדל. המודעות האקולוגית בימינו הובילה לפיתוח מוצרים שעד לא מזמן לא נמצאה להם אלטרנטיבה טבעית, כשתחום ההיגיינה לנשים הוא אחד מהם. מדובר במוצרים טבעיים ואורגניים השומרים על הסביבה ובמקביל מספקים אפשרות טבעית ובריאה יותר עבור גוף האישה.

 


מהטבע באהבה - מוצרי טיפוח, קוסמטיקה ורחצה טבעיים לנשים


כשמדובר במוצרים טבעיים ואורגניים הכוונה למוצרים המיוצרים מתוך חשיבה אקולוגית, מוצרים ידידותיים לטבע, אשר תהליך הייצור שלהם אינו פוגע בסביבה ובחלק מהמקרים ניתן למחזר את אריזותיהם. הנה דוגמאות למוצרי טיפוח טבעיים ואורגניים אשר מעבירים את כל טוב הטבע בתמצית מזוקקת ונקייה. המוצרים מיוצרים ללא כימיקליים ואינם נוסו על בע"ח.

סבון שמן זית אורגני - מלפפון ותה ירוק -  ecoLove
סבון מוצק טבעי מיוצר בעבודת יד בשיטה מסורתית, בניחוח נעים של מלפפון ותה ירוק המבוסס על שמן זית אורגני. הסבון טבעוני ואינו מכיל פרבאנים, SLS ורכיבים פטרוכימיקליים.

מסיכה טבעית לשיער צבוע ויבש מאוד על בסיס פירות סגולים של חברת  ecoLove
מסכה העוטפת את השיער בוויטמינים ומינרלים מהטבע. מבוססת על תמציות פירות אורגניים הכוללות: לבנדר, ענבים ואוכמניות.

הכי קרוב לטבע - מוצרי היגיינה נשית
המודעות לשימוש במוצרים טבעיים בימי המחזור החודשי נמצאת במגמת עלייה מתמדת ונשים רבות בוחרות להחליף את האמצעים המתועשים המשמשים לספיגה, במוצרים טבעיים ואורגניים. המוצרים בטוחים לשימוש, אינם מכילים חומרים כימיים או מרכיבים סינטטיים שעלולים לגרום לגירויים.

  

תחבושות דקות עם כנפיים עשויות כותנה- של  Organ(y)c
תחבושות לימי המחזור מסדרת אורגניק. המוצרים בסדרה מיוצרים מכותנה אורגנית טהורה ועל בסיס מרכיבים טבעיים. התחבושות אווריריות, נושמות ונעימות למגע. הן היפואלרגניות ואינן גורמות לגירויים בעור, גם במקרים של עור רגיש. התחבושות אינן מבושמות ואינן מכילות מרכיבי ספיגה פטרוכימיים, אינן מכילות כלור, לטקס ופלסטיק. המוצר ידידותי לסביבה ומכיל מעל 96% חומרים מתכלים. אינו נוסה על בע"ח.

טמפונים אורגניים עם מוליך של Organ(y)c

ישנן נשים שהשימוש בטמפונים נחשב עבורן לבחירה הטבעית, עבורן מציעה Organ(y)c טמפונים אורגניים העשויים 100% כותנה אורגנית והם מספקים נוחות שימוש מרבית.

Mooncup   גביעונית רב פעמית לוסת
הגביעונית (Mooncup) היא מוצר חדשני המהווה תחליף טבעי לטמפון. המוצר עשוי סיליקון רפואי היפו-אלרגני, מאושר על ידי הFDA. הגביעונית בעלת יכולת להתאים את עצמה לגוף האישה באופן הטוב ביותר ומספקת הגנה לאורך כל ימי הוסת, תוך התאמה לעוצמת הזרימה המשתנה. הגביעונית הרב פעמית אינה מכילה חומרים רעילים אשר נמצאים ברוב הטמפונים החד פעמיים. המוצר אינו גורם לגירויים והוא מתאים לנשים הסובלות מאלרגיה למגע עם גומי. המוצר ניתן לשימוש רב פעמי של עד 10 שנים וכך מצמצם את ייצור הפסולת והפגיעה בטבע.

ייעוץ מקצועי
יש למלא את הפרטים הבאים: