צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN
מערכת דין,
01 פברואר 2018

הכירי את החזייה שתעשה לך את החיים קלים יותר

מזל טוב להולדת התינוק, אתם כבר בבית, שמחים ומאושרים, ועכשיו הגיע זמן ההאכלה. אבל מה עושים אם התינוק לא מצליח לינוק ואת לא רוצה שהוא יפספס את כל הטוב שבחלב האם? ומה אם את חייבת לצאת למקום כלשהו ולא נמצאת ליד התינוק כדי להניק? חזיית השאיבה של PumpEase מאפשרת לך לשאוב מתי שאת צריכה והיא איננה מצריכה אחיזה – את שואבת בלי ידיים

תינוק חדש הגיע לעולם, המשפחה מאושרת, את בעננים ומאוהבת ורוצה לתת לו את כל הטוב שבעולם. ההמלצה הגורפת היא להניק, ואם אפשר – אז למה לא.

אבל מה עושים כשהתינוק אוכל מתי שמתחשק לו, אבל השדיים שלך מתמלאים כל הזמן? ומה לגבי זמן איכות עם עצמך - איך התינוק יאכל כשאת לא לידו? ומה עם החצי השני שלך – אתם חולקים הכל בזוגיות, אז למה לא גם את זמני ההאכלה והפעולה עצמה? הכירי את הפתרון המושלם - חזיית שאיבה!

 

שאיבת חלב - dynotc

 

שאיבת חלב היא תהליך מוכר וידוע אצל נשים שילדו, היא תורמת להנקה, מקילה על כאבים ונפיחות, עוזרת לאם לחזור לשגרה מהר יותר, מאפשרת חלוקת תפקידים במשפחה ונותנת לך הזדמנות לנוח קצת – שזה חשוב מאוד, היא עוזרת לייצור נוסף של חלב – גם ובעיקר במקרים בהם החלב לא יוצא בצורה סדירה מהשד, וחשוב מזה, היא מאפשרת לתינוק לצרוך חלב אם במקרים שהוא לא מצליח לינוק – שואבים את החלב, מעבירים לבקבוק והתינוק מקבל את התזונה הנכונה לו.

חזיות השאיבה של PumpEase מעוצבות כך שאינך צריכה להחזיק את המשאבה או לעשות פעולות כלשהן על מנת להמשיך את פעילותה. למעשה, הידיים שלך חופשיות להמשיך בפעילויות אחרות, כמו קריאה, שימוש בסמארטפון, בטאבלט או במחשב, לתת מענה לילדים במקרה הצורך ולא לחוש כבולה למכשיר.

 

אין זמן קבוע לשאיבה

יש נשים שמעדיפות לעשות זאת בבוקר כשהשדיים מלאים, ויש שמעדיפות לפני השינה. כן מומלץ לשאוב בכל יום באותה שעה – גם אם מדובר בשש פעמים ביום, השתדלו שבכל יום זה יהיה פחות או יותר באותו טווח זמן. השימוש בחזיית שאיבה שאינה מצריכה אחיזה במשאבה תוך כדי פעולה, מאפשרת לך להיות חופשייה יותר בבחירת  זמן השאיבה. אפילו אם את שואבת תוך כדי הנקה, הידיים שלך פנויות ללטף את התינוק ולהחזיקו בזרועותייך.

אגב, כדאי לשאוב במשך כרבע שעה בכל פעם, בלי קשר לכמות החלב – כך, במקרה שלא יוצא חלב, הגוף מקבל איתות שיש צורך בעוד חלב ומייצר עוד.

 

אל תדאגי

 

שאיבת חלב, חזיות שאיבת חלב -  dynotc

 

גם אם בתחילת התהליך יוצא מעט חלב או כמעט ולא, הנקה מתרחשת לרוב כשהתינוק יונק ויש לכך השפעה הורמונאלית על הגוף – התינוק מאותת לגוף שלך שהוא יונק ולכן החלב יוצא. במקרים של שאיבה חשוב להתמיד ולתרגל עד שמגיעים לתוצאה הרצויה.

חזיות PumpEase עשויות מבדים איכותיים המשולבים טכניקה מתקדמת השומרת שהבד יהיה רך, ובו בזמן עמיד וחזק במיוחד - סיב הבד של החזייה מכיל 88% פוליאסטר ו-12% ספנדקס ומעניק מגע נעים תוך שמירה על גמישות ונוחות מרבית. החזיות מגיעות במגוון מידות להתאמה מדויקת ומתאימות לכל אחת.

בנוסף, העיצוב ייחודי המורכב ללא תפר באזור פתח השאיבה מאפשר לך להתאים כל משאבה שתבחרי. את חזיית שאיבה PumpEase ניתן ללבוש מעל כל חזיית הנקה.

מלבד נוחות התפעול ומגוון הדגמים והמידות, החזייה מעניקה תמיכה לקונוסים של משאבת החלב שלך ושומרת שיישארו במקומם.

ניתן לכבס את החזיות במכונה או ביד במים חמים, אין להלבין, אין לגהץ, אין להשתמש במייבש.

ייעוץ מקצועי
מוצרים רלוונטים
יש למלא את הפרטים הבאים: