צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN
מערכת דין,
11 ינואר 2018

אביזרים שונים להנקה נכונה

תינוק בבית זו שמחה גדולה, כל חיוך קטן, כל תנועה – ואת מוקסמת. יחד עם זאת, לפעמים את שואלת את עצמך אם זה לא יכול להיות קצת יותר קל, בין כל החלפת החיתולים, החרדות והחששות וההנקה שלפעמים מייאשת. אז מה עושים? הנה כמה אביזרים שיעזרו לך בדרך להנקה נכונה:

 

חזיות שאיבה

חזיית שאיבה היא פלא של ממש, את יכולה לשאוב את החלב מהשדיים ותוך כדי לעשות עוד דברים, כלומר את לא צריכה לשבת ולהחזיק את המשאבה ולדאוג שלא תחליק לכל מיני כיוונים. חזיית השאיבה של PumpEase מעניקה תמיכה לקונוסים של משאבת החלב ושומרת  שיישארו במקום. כמו כן, החזייה תוכננה ועוצבה מבדים איכותיים ועמידים וגם נעימים למגע, היא נוחה לתפעול ומגיעה במגוון דגמים וגדלים והעיצוב הייחודי שלה מאפשר לך להתאים לה כל משאבה שתבחרי. את חזיית שאיבה PumpEase ניתן ללבוש מעל כל חזיית הנקה.

 

רפידות להנקה

את בטח מכירה את זה – פתאום את מקבלת מבטים מוזרים מכל מיני אנשים, ואז מגלה שאת, ובכן, דולפת. זה קורה לכולן, אבל אפשר למנוע את זה ולהרגיש בטוחה יותר עם רפידות להנקה. הרפידות של DYN הן בעלות 3 שכבות לספיגה מוגברת, מאפשרות  הגנה דיסקרטית לנוחות מרבית וכוללות מדבקה לקיבוע הרפידה במקומה. הרפידות מיועדות לנשים מניקות, לאחר לידה ולאורך כל תקופת ההנקה. הן איכותיות, בעלות כושר ספיגה גבוה, מסייעות בספיגת חלב האם ומעניקות תחושת יובש לאורך זמן.

 

כרית תמיכה

בזמן ההנקה את בדרך-כלל מכופפת מעל לתינוק - גם אם את לא שמה לב לזה – את רוצה לוודא שהוא מצליח לינוק, שנוח לו ושהכל בסדר. אבל כשאת עושה את זה כל שעתיים-שלוש, הגב שלך סובל קשות והכאבים לא מאחרים להגיע, ואז ההנקה הופכת למשהו לא נעים. כרית מתאימה יכולה לתת לך את התמיכה הנכונה כך שלא תצטרכי להתכופף, לתינוק יהיה נוח והגב שלך לא יסבול. מומלץ – בשביל הגב התחתון – להניח את הרגליים על דרגש נמוך או אפילו על ערימת ספרים בגובה שנוח לך.

 

סינור הנקה

זה לא סוד שהנקה בציבור עלולה לגרום לסערה, אבל בלי קשר לזה לדעתך האישית או לסביבה שלך, לפעמים התינוק שלך צריך שלא תהיינה לו הפרעות מסביב וסינור הנקה יכול להיות הפתרון המושלם לכך. הוא מגיע בגדלים, בצבים ובסוגי בד שונים, וכל מה שאת צריכה לעושת, זה לבחור את מה שהכי נוח ונעים לך.

 

מחמם בקבוק

כבר לא צריך להסתובב עם תרמוס מים חמים וקערה או קופסה נוספת כדי להניח בפנים את הבקבוק המכיל את חלב האם ואז לשפוך מסביב מים חמים מהתרמוס ולחכות עד שהחלב יהיה בטמפ' הנכונה עבור התינוק הרעב שלך. היום יש מחמם בקבוקים שמתחבר למצת של הרכב, מכניסים את הבקבוק לתוך המחמם, מחברים ומחכים. תוך מספר דקות החלב מגיע לטמפ' המתאימה ואת מוכנה להאכיל, וגם להמשיך בטיול.

ייעוץ מקצועי
יש למלא את הפרטים הבאים: