צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN
דף הביתפורטל מידעמכשור רפואי - מידע ומאמריםהכירו את מכשיר האינהלציה האולטראסוני
מערכת דין,
12 מרץ 2017

נוח לשימוש, קומפקטי ומתאים לכולם - היכרות עם מכשיר אינהלציה

הוא קומפקטי, נוח לשימוש ומתאים לתינוקות ומבוגרים. אם עד עכשיו התקשיתם להתגבר על צינון בעזרת האמצעים הקיימים, הגיע הזמן להכיר את מכשיר האינהלציה האולטראסוני.
 

למרות שלרוב הוא אינו מלווה בחום, צינון יכול להשפיע במידה ניכרת על איכות החיים ולמנוע מאתנו לישון ולאכול. ואם עלינו הוא משפיע בצורה כזאת, ניתן רק לדמיין כיצד מרגישים ילדים. יותר מכך ללא הטיפול הנכון, צינון עלול להתפתח לשיעול ולכן מוטב לטפל בו כבר למין הרגע הראשון, כאשר אחת הדרכים היותר יעילות לעשות כן היא באמצעות מכשיר האינהלציה האולטראסוני. מכשיר זה מתאים לטיפול בצינון כמו גם בבעיות בדרכי הנשימה והוא עושה זאת בדרך יעילה ואפקטיבית.

 

מהו מכשיר אינהלציה?

למכשיר אינהלציה ישנו אפקט הדומה לשימוש במי מלח אולם יעילותו רבה יותר. בעזרת המכשיר ניתן לשאוף אדים המכילים מלח או תרופה ישירות אל הריאות ובכך לטפל בצינון או בקוצר הנשימה בדרך הרבה יותר אפקטיבית ונקודתית. כמו כן האינהלציה פועלת כדי לרכך הפרשות וליחה ומונעת חרחורים וצפצופים מהריאות. כאמור ישנם אינסוף מכשירי אינהלציה בשוק וההיצע נרחב. עם זאת כאשר רוצים לתת מענה לילדים בכל מקום ובכל שעה, כן מומלץ לבחור במכשיר נייד הפועל על סוללות ונוח לנשיאה. כזה הוא מכשיר האינהלציה האולטראסוני ואף יותר מכך.

 

היתרונות של מכשיר האינהלציה האולטראסוני

מדובר במכשיר קומפקטי ונייד באישור משרד הבריאות אשר אין לו צינוריות והוא אינו דורש חיבור לחשמל היות ופועל על בטריות. מכשיר זה מבוסס על טכנולוגיית ממברנה אשר מאפשרת לשאוף במהירות גבוהה יותר ובאופן יעיל יותר את החומרים הפעילים. הוא מאוד נוח ופשוט לשימוש ומגיע עם סט אביזרים הכולל: מסיכה לילדים, מסיכה למבוגרים, חיבור למסכה ופומית. הוא כולל עיצוב מיוחד אשר מאפשר מרחב הפעלה תוך הטיית זווית של 45 מעלות. בנוסף הוא מערפל את החומר ממש במהירות, תכונה המהווה יתרון גדול כאשר עושים אינהלציה לילדים. כמו כן העובדה שכולל שתי מסכות בגדלים שונים מאפשרת מידת התאמה מלאה לכל הגילאים.

 

יחי ההבדל הקטן

לעומת מכשירים אחרים המכשיר הזה אינו מסיבי בגודלו ולכן אינו תופס מקום רב בחלל. יותר מכך שהוא אינו גדול, הוא גם נייד כך שניתן לשנע אותו מחדר לחדר ללא בעיה, וללא התלות בשקע חשמלי, ניתן גם לעשות בו שימוש מחוץ לכותלי הבית כשאתם מבלים בחוץ. המכשיר האולטראסוני בניגוד למכשירי אינהלציה אחרים אינו מרעיש ועל כן מתאים, לשימוש גם בשעות הלילה וגם בעת ערות. כאשר מדובר בילדים גדולים גודלו של המכשיר שוב משחק תפקיד היות והם יכולים להחזיק אותו בכוחות עצמם בקלות וללא עזרה הורית.
 

צינון יכול לתקוף בכל ימות השנה ולכן יש להיות ערוכים. בעזרת מכשיר האינהלציה האולטראסוני ניתן לטפל ביעילות במקרי צינון קלים כקשים בכל מקום ובכל שעה וליהנות מפתרון שקט, קומפקטי ויעיל.

 

האתר אינו מוסד או ארגון רפואי ואין לראות בכתוב מעלה ייעוץ או אבחון רפואי. בכל נושא יש להיוועץ עם איש צוות רפואי מוסמך.

ייעוץ מקצועי
יש למלא את הפרטים הבאים: