צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN
דף הביתפורטל מידעחבישות לחץגרבי לחץ בהתאמה אישית
מערכת דין,
05 נובמבר 2017

גרבי לחץ לטיפול בבצקות

גרבי לחץ הם מרכיב חשוב בטיפול בבצקת. הרופא או הפיזיותרפיסט שלך ירשום לך מרשם לגרביים כאלה.

עובדות חשובות שיש להביא בחשבון בעת קניית גרבי לחץ:

 • במקרים של בצקת, הרופא או הפיזיותרפיסט ירשום לך מרשם לגרבי לחץ מיוחדים עם תפר, להפחתה מוצלחת של הגודש (לדוגמה, mediven mondi, mediven 550). יש בנמצא גרביים כאלה לרגליים, לבהונות הרגליים, לכפות הידיים ולזרועות.
   
 • הרופא/ הפיזיותרפיסט שלך יקבע את רמת הלחץ (מ-I עד IV) ואת סוג השרוול/ גרב הלחץ המתאים ביותר לצרכיך. גרבי הלחץ של medi קלים ללבישה ועשויים מחומר מנדף ונושם, העוזר לשמור על בריאות העור.
   
 • יש לבצע מדידה מדויקת לפני שבוחרים ומזמינים שרוול/גרב לחץ. פעמים רבות תוזמן לך חבישת לחץ בהתאמה אישית למידותיך. במדידה תעשה על-ידי פיזיותרפיסט מומחה (פיזיותרפיסט לימפטי), או לחלופין על-ידי צוות המודדים המיומן של חברת "דין דיאגנוסטיקה".
   
 • כדי להבטיח את הצלחת הטיפול בגרב/שרוול לחץ, יש למדוד תמיד את היקף הגפה לאחר טיפול להפחתת גודש.
   
 • כדי שגרב הלחץ ישיג את התוצאה הרצויה, הוא צריך להתאים כיאות. כשתקבל את גרב/שרוול הלחץ הראשון שלך, תרגל לבישה והסרה שלו. במידת הצורך, ניתן להיעזר באביזרי עזרי ללבישה (medi Butler, למשל).
   
 • גם הטיפול בגרב חשוב מאוד. חשוב לכבס את הגרביים על בסיס יומיומי ללא מרכך. ניתן לכבס במכונה בתוכנית עדינה בלא להשתמש במייבש כביסה. חשוב ללבוש את הגרביים בלא למשוך אותם בציפורניים (מומלץ לגזור ציפורניים). ניתן להשתמש בכפפת גומי מיוחדת שתסייע בלבישה קלה. טיפול נאות יבטיח שגרב הלחץ ימלא את תפקידו בהצלחה בטווח הארוך. אנא הקפד למלא אחר הוראות הטיפול בדיוק מרבי.

לייעוץ והתאמת גרבי לחץ המותאמים בדיוק למידותיך ניתן לפנות לחברת "דין דיאגנוסטיקה"
בטלפון 04-6175419, ואנשי צוות בעלי הכשרה מתאימה יוכלו לתת ייעוץ לגבי האפשרות המתאימה לך.

 

האתר אינו מוסד או ארגון רפואי ואין לראות בכתוב מעלה ייעוץ או אבחון רפואי. בכל נושא יש להיוועץ עם איש צוות רפואי מוסמך.

ייעוץ מקצועי
מוצרים רלוונטים
יש למלא את הפרטים הבאים: