צור קשר
צור קשר

שדה חובה

EN
דף הביתפורטל מידעשיקום רצפת אגןאיך חיזקתי את רצפת האגן לאחר הלידה
מערכת דין,
17 ספטמבר 2017

לאחר הלידה ישנה היחלשות של רצפת האגן - הנה המכשיר שיציל אותך

כל מי שעברה לידה מכירה את זה – גם אחרי שהתינוק או התינוקת נולדו, הגוף לא נשאר אותו הדבר. במקרים מסוימים אנחנו מתחילות להיות מאוד מודעות לבטן שלנו, שאולי לא חזרה לעצמה. כמובן שמומלץ לאמץ הרגלי אכילה נכונים ולהתמיד בספורט כדי לחזק את הגוף ולאפשר לו להשתקם.

אך בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים, השינויים הגדולים ביותר לאו דווקא נראים לעין. ספורט ותזונה לא תמיד יספיקו כדי להוריד את הבטן ולפעמים יש צורך בחיזוק נוסף, שישפיע לא רק על המראה החיצוני אלא ישפר את איכות חייה של כל מי שעברה לידה - חיזוק רצפת האגן. נשים שהתנסו ביוגה או פילאטיס בזמן או לפני ההיריון יזכרו את התרגילים שמטרתם ללמוד לכווץ ולאמן את הסוגרים.

למרות זאת, זה לא נדיר שנשים אחרי לידה דוחקות הצידה את הטיפול בגוף ובבריאות שלהן. הרך הנולד דורש את מלוא תשומת הלב ולפעמים אין לנו את הזמן, המשאבים, הכוח או הידע להתמיד. בעיה זו ידועה ומצערת מכיוון שרצפת האגן היא אחד האזורים החשובים ביותר בגוף ועוברת הרבה שינויים בעקבות הלידה. לרצפת אגן חלשה תופעות לוואי רבות ביניהן בריחת שתן, פגיעה ביחסי המין והפרדות בטנית. אחת מתוך ארבע נשים תסבול מהחלשות שרירי רצפת האגן ובריחת שתן, בעיקר לאחר גיל 40. הריונות ולידות יכולים לזרז תהליכים אלו.

כשחיפשתי דרכים לחזק את רצפת האגן שלי הומלץ לי להשתמש ב-CEFAR PERISTIM PRO – מכשיר גירוי חשמלי ביתי לשיקום רצפת האגן. במבט ראשון שימוש במכשיר חשמלי עלול לעורר שאלות, אבל מספיקה התנסות קצרה כדי להבין את היתרונות שלו.

CEFAR PERISTIM PRO פשוט להפעלה ומיועד לשימוש ביתי, אך משמש כבר עשרות שנים גם בעלי מקצוע. המכשיר יוצר גירוי חשמלי דו-ערוצי המסייע בהקלה על כאבים, התמודדות עם בעיות שליטה על הסוגרים ושיקום רצפת האגן.

אופן השימוש במכשיר הוא פשוט – עליכן להחדיר אלקטרודה ואגינלית קטנה (ניתן להשתמש גם באלקטרודה אנאלית או באלקטרודה שטחית), לבחור את התכנית המתאימה בין 9 תכניות מובנות ולהעלות עוצמה בהדרגה. התכניות מיועדות לחיזוק רצפת האגן, לטיפול בדחיפות ותכיפות השתן ולהקלה על כאב מקומי או עצבי באזור האגן. המכשיר מאוד ידידותי לשימוש ולא כואב. ניתן לשנות את זמן הטיפול, הזרם, התדירות והעוצמה בקלות רבה. למכשיר מצורף מדריך מפורט שיענה על כל השאלות שעלולות לצוץ בזמן הטיפול: איך להשתמש בכל תכנית, מה הם זמני הטיפול המומלצים וכיצד למקם את האלקטרודות.

אז איך זה עובד בעצם?

CEFAR PERISTIM PRO מסייע לחיזוק השרירים, ויסות פעילות עצבית, הפחתת כאב ושיפור זרימת הדם ובכך מתגבר את התרגילים הקיימים לחיזוק רצפת האגן. המכשיר עובד באמצעות זרם חשמלי שמגביר את הכיווץ של שרירי רצפת האגן והסוגרים, פעולה שרובנו לא עושות ביום יום. הזרם מסוגל לגרות את העצב שאחראי על כיווץ שלפוחית השתן ולמנוע פעולה לא רצונית שלו, מה שמפחית את הצורך ללכת לשירותים ואת תדירות בריחות השתן. בנוסף הוא מסייע בשיפור זרימת הדם, פיזור חומר הדלקת והרעלנים באזור השריר והפחתה בתחושת הכאב. שימוש בתכניות המובנות מגרה את שורשי העצבים, פועל על נקודות ספציפיות באזור רצפת האגן ובכך מווסת את הפעילות העצבית באזור ושובר את מעגלי הכאב.

השימוש ב-CEFAR PERISTIM PRO יכול להועיל גם לנשים שלא מודעות לתפעול שרירי רצפת האגן. באמצעות הזרם ניתן להרגיש את השרירים וללמוד לחזק אותם בזמן קצר ובצורה נכונה.

CEFAR PERISTIM PRO שומר על הבריאות והגוף באופן טבעי ויכול למנוע ניתוחים בגיל מאוחר יותר. התהליך לא פולשני, אינו כואב ויקל על חייה של כל יולדת טרייה. השימוש בו לא דורש השקעה רבה, אך יכול להוביל לשיפור ענקי באיכות החיים.
המכשיר בטוח לשימוש, ומחזיק באישור ה-FDA ומשרד הבריאות. בנוסף לנשים אחרי לידה הוא מומלץ לנשים בכל גיל שסובלות מדליפת שתן וצניחת איברי האגן, כאבים באזור האגן וכאבי מחזור.

CEFAR PERISTIM PRO מגיע עם אחריות לשנתיים, סוללות, תיק נשיאה מהודר, מדריך מפורט ורצועה לתלייה בצוואר, כדי שתוכלי להתנייד איתו בקלות. לפרטים נוספים או לרכישה לחצו כאן.

ייעוץ מקצועי
מוצרים רלוונטים
יש למלא את הפרטים הבאים: